Znakomita promocja futbolu na el professional/Kaszub Cup rocznik 2001

WHali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego23/24 stycznia br. w Ogólnopolskim TurniejuEl professional/Kaszub Cuprywalizowało 18 drużyn z rocznika 2001. Te bardzo ciekawe zawody organizowane przez Pawła Radeckiego po pierwszym dniu zostały tradycyjnie podzielone na 3 grupy .

W pierwszym niedzielnym turnieju oPuchar IntertottowygrałaSława Sławno, Ligę Europyzwyciężyli zawodnicyGKS Kowale, aLigę Mistrzówwygrali piłkarzeGwardi Koszalin, którzy zostali zwycięzcami całego turnieju

Bardzo dobrze wypadli wczoraj gospodarze,GOSRiT/el professional Luzino, którzy w rozgrywkach finałowych po pewnych zwycięstwach zPogonią Lębork i Gryfem Wejherowopo 3:0 oraz pokonaniuGwardii Koszalinmusieli zadowolić się drugą lokatą.

Na najniższym stopniu podium stanęli piłkarze Gryfa Wejherowo.

Najlepszym zawodnikiem Kaszub Cup rocznik 2001 zostałDominik Szukiełowicz( Gwardia Koszalin), najlepszym bramkarzemAdrian Wieczorek( Gwardia), a królem strzelców z 14 golamiKacper Bartecki( GOSRiT/el professional)

Po zakończeniu turnieju najlepsze drużyny turnieju otrzymały komplet medali i sprzętu sportowego oraz „Burczybasy” ufundowane przezJarosława Wejera – Wójta Gminy Luzino. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczył były ligowy zawodnik takich klubów jak: Lechia Gdańsk, Górnik Zabrze, Widzew Łódź oraz Groclin Grodzisk Wielkopolski,Rafał Kaczmarczyk.

Końcowa kolejność Kaszub Cup:
Liga Mistrzów:

4. Gryf II Wejherowo
5. Sława II Sławno
6. Wikęd Kębłowo

Warto dodać, że tegoroczną edycje Ogólnopolskich Turniejów Kaszub Cup objęli honorowym patronatem: Mieczysław Struk- Marszałek Województwa Pomorskiego, Ryszard Stachurski- Wojewoda Pomorski, Kazimierz Plocke- Poseł RP, Radosław Michalski- prezes Pom ZPN, Pomorski LZS, Waldemar Moska - rektor AWF , Wójt Gminy Luzino- Jarosław Wejer, Monika Chabior-prezes FRKF , Gabriela Lisius- Starosta Powiatu Wejherowskiego oraz PZPN. Sponsorami cyklu są: PZU Życie, Gen Gaz, El professional, KKW Sport, Trefl oraz Trampkarze.pl

Więcej informacji o turnieju na FB: https://www.facebook.com/kaszubcup201516/